O autorze AntyStres.pl

Witaj!

trochę nowy RafałNazywam się Rafał Dudek i stworzyłem AntyStres.pl, aby pomóc Ci radzić sobie ze stresem i przemęczeniem w skuteczny sposób, który nie uzależnia Cię od żadnej substancji i pozwala wywalczyć sobie święty spokój, o którym zawsze marzyłeś.

Jak nauczyłem się pokonywać stres?

Pamiętam jak dziś ostatnie próby naszego licealnego kółka teatralnego przed premierą spektaklu.

Kamil, który zwykle robił sobie jaja zamiast uczyć się swoich kwestii, był dziwnie stonowany i skupiony. Dawid, który zwykle był luzakiem, stał się dziwnie posłuszny w podążanie za instrukcjami reżyserki szybko przywoływał wszystkich do porządku. Ada po prostu była jeszcze bardziej agresywna i wybuchowa niż zwykle.

Wszyscy czuliśmy presję zbliżające się premiery i reagowaliśmy na to na swój sposób.

Moja reakcja?

“Jak wyjdę na scenę z takim uciskiem w brzuchu to chyba zwymiotuję! Muszę coś z tym zrobić!”

Znalazłem w internecie tak zwane paraliminale firmy Learning Strategies, które rzekomo wpływają na podświadomy umysł usuwając tremę.

Już wtedy interesowałem się “kontrowersyjnymi tematami” takimi jak psychologia sukcesu czy hipnoza, jednak do tej pory tylko o tym czytałem i niewiele mi to dawało.

W przeddzień premiery Przesłuchałem nagranie relaksacyjne gościa który przedstawił się jako Paul Scheele from Learning Strategies, a następnie wprowadził mnie w tak głęboki Trans, że nic z tego nie pamiętałem.

W dzień premiery obudziłem się więc o siódmej rano żeby zdążyć przesłuchać nagrania jeszcze raz przed występem.

Oczywiście zasnąłem podczas słuchania i trzeba mnie było budzić, żebym nie zaspał na występ.

Zdezorientowany i zaspany poszedłem do teatru i dopiero na miejscu Uświadomiłam sobie, że wcale nie jestem zdezorientowany i zaspany.

Gdy zobaczyłem że wszyscy inni “aktorzy” chodzą tam i z powrotem zestresowani, to zrozumiałem, że ja po prostu jestem spokojny i skoncentrowany.

Dwie godziny później słyszałam opinie typu “WOW! Powinieneś zostać aktorem!”.

Faktycznie czułem się na scenie jak ryba w wodzie, ale po ukończeniu liceum zamiast spektakli wolałem dzielić się tym co działa z ludźmi, którzy tego potrzebują na szkoleniach i przed kamerą.

Przez następne 7 lat zgłębiałem metody terapii i zmiany osobistej takie jak:

 • NeuroLinguistic Programing
 • Time Line Therapy®
 • The Work of Byron Katie
 • Design Human Engineering of Richard Bandler
 • Hipnoza klasyczna i Ericksonowska
 • Kinezjologia Edukacyjna® (Paul Dennison)
 • Coaching Prowokatywny (Frank Farrelly)

 

RafalDudek-Trening-TrenerskiRafalDudek-Praktyk-TLTRafalDudek-Hipnoza-i-Szamany

 

Aby wydobyć z nich sposoby na to, abyś Ty mógł samodzielnie radzić sobie ze stresem i presją codziennego życia i pracy.

Przekopywałem się też przez odkrycia takich autorytetów naukowych w dziedzinie stresu jak Hans Selye, Robert Sapolsky czy Jon Kabat-Zinn.

Niestety ogromna część tej wiedzy okazała się być niepraktyczna, lub zbyt skomplikowana abyś mógł się łatwo nauczyć i z niej skorzystać.

Z początku gdy starałem się komuś pomóc radzić sobie ze stresem, próbowałem nauczyć go wszystkich technik i wiedzy z odbytych szkoleń.

Przecież ta wiedza i metody zmieniły moje życie! Dlaczego to nie działa na innych? – rozmyślałem sfrustrowany.

Z czasem zrozumiałem, że ludzie nie chcą nurkować w głębinach psychologii sukcesu i neurolingwistyki.

Ludzie po prostu chcą czuć się lepiej, mniej się stresować i ogólnie mieć święty spokój od swoich problemów. Im łatwiej i szybciej można to osiągnąć, tym lepiej.

Musiałem więc zebrać wszystko to, czego się nauczyłem i skondensować do prostych do zastosowania i skutecznych sztuczek. WTEDY dopiero moi klienci i czytelnicy zaczęli naprawdę widzieć efekty!

AntyStres.pl zawiera tą praktyczną kwintesencję moich siedmiu lat szukania sposobów na stres i przemęczenie.

Jak AntyStres.pl odmieni Twoje życie?

Przede wszystkim, ciągły stres działa na Twój organizm mniej więcej tak jak palenie paczki papierosów dziennie. Co gorsza, możesz tego nawet nie zauważać i nie kojarzyć swoich chorób i dolegliwości ze stresem.

Dowiesz się tutaj jak regularnie rozładowywać stres, aby pozbyć się takich dolegliwości jak między innymi:

 • Bezsenność,
 • Ciągłe zmęczenie,
 • Bóle brzucha,
 • Migreny,
 • Bóle kręgosłupa.

Oprócz tego pokonując stres unikasz depresji, wypalenia zawodowego czy wręcz nienawiści do swojej pracy. Obiecuję Ci, że nie musisz się MĘCZYĆ do emerytury. Ta sama praca może być dla Ciebie mniej męcząca i stresująca.

Być może do tej pory objadałeś się słodyczami, obgryzałeś paznokcie, lub szkodziłeś sobie w inny sposób w imię “rozładowania stresu”. Jeśli znalazłeś tą stronę, bo stwierdziłeś “dość tego!”, to dobrze trafiłeś. Nauczysz się, co dokładnie zrobić aby się odstresować po pracy i przyjemnie spędzić wieczór.

Zmęczony stresującą pracą?

Darmowe nagranie relaksacyjne “10-minutowe wakacje” w naukowo udowodniony sposób usuwa stres i przywraca siły do działania!

Podaj poniżej adres email, na który natychmiast wyślę Ci ten odstresowujący prezent:

Polityka prywatności - bo ja też nie lubię SPAMu!